Welcome to FengYuan Metallurgical Materials Co., Ltd.

volkswagen golf 4 konsum karburanti in sudan

2011'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

2021/5/17· I/e përdorur E zezë 2011'' Volkswagen Golf - Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte

Golf iv 100%gaz, super gjendje. - Tirane

2021/6/17· Marka | Karburanti Volkswagen Karburanti Benzine-Gaz Kaio Manual Viti 2001 Kilometra 150,000 extra info Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze Adresa Chateau Liza Lexime 247 1.6 benzine/100% Gaz. Impiant BRC montuar ne iltali.

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur 2014'' Volkswagen Golf - SHITET VOLKSWAGEN GOLF 7. VITI 2014. MOTORR 1.6 NAFTE TDI. NGJYRE SHAMPANJE. XHAMA TE ZINJ ORIJINALE. DISQE ALUMINI MODEL “NEW” ME 4 GOMA TE REJA 100%..TAPICERI NGJYRE PANE SHUME

2008'' Volkswagen Golf Plus për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur E zezë 2008'' Volkswagen Golf Plus - VOLKSWAGEN GOLF PLUS UNITED 1,9 TDI - FULL OPSIONAL UNITED EDITION - VITI 11/2007 MODEL 2008 - 157000 KM ORIGJINALE - 1 PRONAR GJERMAN - BAXHA XHAMI - EURO4 - PILOT AUTOMATIK

OKAZION GOLF VII 2015 SUPER në Tiranë | VW Volkswagen …

2021/6/28· VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2015 Karburanti Benzin Kilometrazha 60 000 - 64 999 VW Volkswagen Përshkrimi #SHITET 🚗Marka/Modeli: Golf 7 TSI â ½ï¸ Karburanti: Benzine e pershtatshme per impjant gaziâ ï¸ 📆Viti: 2015 â Kaio:Automatike

Shitja e Vetura në Vlorë - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2001, Gri, 250000km Shitet golf 4 viti prodhimit 2001 me 3 t kuqe 150 kuaj fuqi motorr comorei me baxha, drita kseno me lup, sedilje me ngrohje, navigator, sedile lkur, pasqyra inoksi vaj filtra t ndrruar rrip faz.

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur 2014'' Volkswagen Golf - SHITET VOLKSWAGEN GOLF 7. VITI 2014. MOTORR 1.6 NAFTE TDI. NGJYRE SHAMPANJE. XHAMA TE ZINJ ORIJINALE. DISQE ALUMINI MODEL “NEW” ME 4 GOMA TE REJA 100%..TAPICERI NGJYRE PANE SHUME

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura …

Golf Viti i prodhimit 2000 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019-VITI I PRODHIMIT 2000 -215000 KM - Impiant Gazi i montuar ne-Euro 4

TREGU I MAKINAVE - MERRJEP GOLF 4 PORTOBAGAZH

2021/8/23· Merrjep golf 4 portobagazh dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni Shitet volvo xc60 2009 3.0 turbo 285 hp t6 benzine 144000 km automatike awd disqe alumini 18” goma bridgestone 70% fener me lupa xenon

GOLF 4 NE SHITJE TE PERDORURA - TREGU I MAKINAVE

2021/8/18· Golf 4 ne shitje te perdorura dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni golf 4 ne shitje te perdorura Shitet benz c230 gaz-benzine makina eshte e vitit 2007, model amerikan 3_muaj ka qe eshte targuar si dhe 3 muaj qe i esht hedh impjant i sapo

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura …

Golf Viti i prodhimit 2000 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019-VITI I PRODHIMIT 2000 -215000 KM - Impiant Gazi i montuar ne-Euro 4

Volkswagen, Caddy, Viti 2008, Nafte | AutoBox.al

2019/2/4· VW CADDY MAXI I GJATE 1.9 TDI HIGHLINE-EURO 4-VERSION I GJATE MAXI - FULL OPSIONAL DESIGNO-VITI 2008 ( 1 DORE MAKINE)-186.000 KM ORIGJINALE-DOPIO BALESTER-4 PORTA-Kaio MANUAL-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i

Home [/a>

silicon carbide whole in sudan silicon carbide description in malta magnesium alloy rust volkswagen golf 4 konsum karburanti company volkswagen golf 4 konsum karburanti company chicago electric flux core welding wire cuba calcined petroleum coke kg

TREGU I MAKINAVE - MERRJEP GOLF 4 PORTOBAGAZH

2021/8/23· Merrjep golf 4 portobagazh dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni Shitet volvo xc60 2009 3.0 turbo 285 hp t6 benzine 144000 km automatike awd disqe alumini 18” goma bridgestone 70% fener me lupa xenon

Golf iv 100%gaz, super gjendje. - Tirane

2021/6/17· Marka | Karburanti Volkswagen Karburanti Benzine-Gaz Kaio Manual Viti 2001 Kilometra 150,000 extra info Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze Adresa Chateau Liza Lexime 247 1.6 benzine/100% Gaz. Impiant BRC montuar ne iltali.

2007'' Volkswagen Golf Plus për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur E zezë 2007'' Volkswagen Golf Plus - VOLKSWAGEN CROSS GOLF PLUS 1.9 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -LIMIT EDITION -EURO 5 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2007 ( 1 PRONAR GJERMAN) -Seria HIGHLINE-R LIN INDIVIDUAL -Kaio

VW GOLF 1.9 TDI (UNITED) 2008 | Kukës

Prodhuesi: VW Volkswagen Modeli: Golf Marka: Golf 5 UNITED Viti: 2008 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 210 000 - 215 000 Karburanti: Naftë Targa: Shqiptare Ngjyra: E zezë perl Komuna:Kukës Struktura e veturës: Hatchbac VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI, MODELI UNITED 105 HP MOTORR VERSION I RI. HIGHLINE -EURO 4 FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2008 - SERIA UNITED - …

TREGU I MAKINAVE - GOLF 4 AUTOMATIK

11,800 Euro Tirane Volkswagen Golf 7 • Automatike • 2015. Kaio: Automatik. Nafte Karburanti. 2014 Viti. 150,000 Kilometra. 12.08.2021 (19:47): ☎️☎️☎️ 0699369189 volkswagen golf // 7 \ * individual * 2014 volkswagen golf /// 7 \ model /// individual \ viti 2014 motorri bluemotion (nafte) kaio automatike dhe tip tronic pasqyr

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ në Tiranë | VW Volkswagen …

Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte, kamio manuale me 5+1 marsha , ngjyre

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur 2014'' Volkswagen Golf - SHITET VOLKSWAGEN GOLF 7. VITI 2014. MOTORR 1.6 NAFTE TDI. NGJYRE SHAMPANJE. XHAMA TE ZINJ ORIJINALE. DISQE ALUMINI MODEL “NEW” ME 4 GOMA TE REJA 100%..TAPICERI NGJYRE PANE SHUME

TREGU I MAKINAVE - GOLF 4 AUTOMATIK

Golf 4 automatik dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni golf 4 automatik wolzvagen golf 4 automatik shitet golf 4 nafte automatike wgolf 4 i 2008 automatik Shiten motorra: lifan 100cc. ne gjendje shume te mire. shume pak te

Lebensunterhaltungskosten in Äthiopien, Lebensmittelkosten, Mietkosten, Kleidungskosten usw …

Insgesamte Lebenshaltungskosten in Äthiopien für zwei Personen mit mittlerem Konsum im Monat ohne die Wohnkosten: ~ 448.33 $. Preise in Äthiopien für 55 Waren und Dienstleistungen in 10 Kategorien. Lebensmittelkosten, Cafe und Restaurants, Verkehrsmittel, Versordnung Dienstleistungen und Gebühren, Kleidungspreise, Mietkosten von Appartments und Wohnungskäufe in Äthiopien, und

GOLF 4 2003 - TREGU I MAKINAVE - Njoftime Falas

2021/8/13· Golf 4 2003 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni golf 4 ne shqiperi vitit 2002 2003 makina ne shitje golf 4 viti 2002 2003 Sonata 2.0 gas (full option) 📂 shitet marka 👉 hyundai sonata viti prodhimit 👉 2010 karburanti👉100% gas nga fabrika

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ në Tiranë | VW Volkswagen …

Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte, kamio manuale me 5+1 marsha , ngjyre

2007'' Volkswagen Golf Plus për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur E zezë 2007'' Volkswagen Golf Plus - VOLKSWAGEN CROSS GOLF PLUS 1.9 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -LIMIT EDITION -EURO 5 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2007 ( 1 PRONAR GJERMAN) -Seria HIGHLINE-R LIN INDIVIDUAL -Kaio

VW Polo 1.4 Benzine+Gaz në Durrës | VW Volkswagen Vetura | …

2021/5/6· VW Volkswagen Modeli Polo Viti i prodhimit 2006 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 55 000 - 59 999 VW Volkswagen Përshkrimi 🚘 VW Polo 1.4 Benzine+Gaz 🔹Kaio Automatike🔹 🔹Viti prodhimit 2006 🔹Motorr 1.4cc(4 pistona 55kW/75PS) 🔹Impjanti gazit i ri i

2011'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

2021/5/17· I/e përdorur E zezë 2011'' Volkswagen Golf - Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte

2007'' Volkswagen Golf Plus për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur E zezë 2007'' Volkswagen Golf Plus - VOLKSWAGEN CROSS GOLF PLUS 1.9 TDI BLUEMOTION INDIVIDUAL -LIMIT EDITION -EURO 5 - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 2007 ( 1 PRONAR GJERMAN) -Seria HIGHLINE-R LIN INDIVIDUAL -Kaio

SEDILJE AUDI A4 2009 NE SHITJE - TREGU I MAKINAVE

2021/8/6· Vw golf 6, viti 2013, benzine/gaz, shume ekonomike, makina eshte e sapo ardhur nga jashte, letrat e prera per 1 vit, xhama te zinj te certifikuar, navi, kamera orgjinale, sediljet me ngrohje, butona ne timon, te gjitha sherbimet e bera, goma te reja 19.08.2021 (15

Related links